Puchar wójta plakatWszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy na kolejną edycję turnieju piłkarskiego o Puchar Wójta Gminy Świlcza. W tym roku mecze będą się odbywać na stadionach w Mrowli, Dąbrowie i Bratkowicach. Szczegółowy harmonogram przedstawiamy poniżej:

Eliminacje 13 lipca 2024 r. (sobota) w Dąbrowie oraz w Mrowli

W grupach eliminacyjnych drużyny będą rozgrywać swoje mecze systemem „każdy z każdym”. Czas trwania spotkań 2 x 30 min. W przypadku gdy mecz zakończy się remisem o zwycięstwie zadecydują rzuty karne zgodnie z obowiązującymi przepisami gry w piłkę nożną. Za wygraną w regulaminowym czasie przyznawane są 3 punkty, za zwycięstwo w rzutach karnych: drużyna wygrana 2 punkty, a drużyna przegrana 1 punkt. Gospodarzami będą LKS „Dąb” Dąbrowa oraz LKS „Mrowlanka” Mrowla.

W grupie „A”, w Dąbrowie zagrają:

1. Ludowy Klub Sportowy „Dąb” Dąbrowa,
  2. Klub Sportowy Świlcza,
  3. Klub Sportowy „Rudnianka” Rudna Wielka.
  • godz. 1500 : LKS „Dąb” Dąbrowa – KS Świlcza,
  • godz. 1700 : KS Świlcza - KS „Rudnianka” Rudna Wielka,
  • godz. 1900 : LKS „Dąb” Dąbrowa - KS „Rudnianka” Rudna Wielka.

W grupie „B”, w Mrowli spotkają się:

1. Ludowy Klub Sportowy „Mrowlanka” Mrowla,
  2. Ludowy Klub Sportowy „Trzcianka” Trzciana,
  3. Ludowy Klub Sportowy „Bratek” Bratkowice.

Zaplanowane spotkania:

• godz. 1500 : LKS „Mrowlanka” Mrowla - LKS „Trzcianka” Trzciana,
  • godz. 1700 : LKS „Trzcianka” Trzciana - LKS „Bratek” Bratkowice,
  • godz. 1900 : LKS „Mrowlanka” Mrowla - LKS „Bratek” Bratkowice.

Finały w sobotę 20 lipca 2024 r.

Mecze o pierwsze i trzecie miejsce zostaną rozegrane 20 lipca 2024 r. na stadionie w Bratkowicach.

• godz. 1500 – Mecz o III miejsce
  • godz. 1715 – Mecz o I miejsce

Mecze finałowe będą rozgrywane w wymiarze czasowym 2 x 45 minut. W przypadku braku rozstrzygnięcia w meczu w regulaminowym czasie - zwycięzcę wyłonią rzuty karne (bez dogrywki)

UWAGA! Finały będą rozgrywane wyjątkowo w sobotę, a nie tak jak to było do tej pory, czyli w niedzielę. Będą połączone z obchodami 75 - lecia Ludowego Klubu Sportowego „Bratek” Bratkowice. Z tej okazji gospodarze przygotowali szereg atrakcji dla kibiców. W czasie spotkań piłkarskich będzie grill, atrakcje dla dzieci i dorosłych, a wieczorem zabawa taneczna do godz. 2400.