Piłka nożna

O zwycięstwo zagrają LKS „Mrowlanka” Mrowla z KS Świlcza

Zakończyły się mecze eliminacyjne Pucharu Wójta w piłce nożnej. Wyłonione zostały cztery najlepsze drużyny, które w niedzielę 25 lipca spotkają się w finałach. O pierwsze miejsce ok. godz. 17:15 zagrają zespoły LKS „Mrowlanka” Mrowla i KS Świlcza. W finale pocieszenia o godz. 15:00 spotkają się LKS „Trzcianka” Trzciana i KS „Rudnianka” Rudna Wielka.

W meczach eliminacyjnych padły następujące rozstrzygnięcia:

Grupa A (turniej w Świlczy)

KS Świlcza – LKS „Dąb” Dąbrowa (7:0)
LKS „Dąb” Dąbrowa - LKS „Trzcianka” Trzciana (1:1)
KS Świlcza - LKS „Trzcianka” Trzciana (4:1)

Tabela:

1. KS Świlcza (2 – 6 – 11:1)
  2. „Trzcianka” (2 – 1 – 2:5)
  3. „Dąb” (2 – 1 – 1:8)

Grupa B (turniej w Mrowli)

LKS „Mrowlanka” Mrowla - KS „Rudnianka” Rudna Wielka (4:2)
KS „Rudnianka” Rudna Wielka – LKS „Bratek” Bratkowice (3:1)
LKS „Mrowlanka” Mrowla - LKS „Bratek” Bratkowice (2:1)

Tabela:

1. „Mrowlanka (2 – 6 – 6:3)
  2. „Rudnianka” (2 – 3 – 5:5)
  3. „Bratek” (2 – 0 – 2:5)

Harmonogram meczów finałowych:

godz. 15:00 – LKS „Trzcianka” Trzciana - KS „Rudnianka” Rudna Wielka (mecz o III miejsce)
godz. 17:15 – KS Świlcza - LKS „Mrowlanka” Mrowla (mecz finałowy)

Mecze będą rozgrywane w wymiarze czasowym 2 x 45 minut. W przypadku braku rozstrzygnięcia w spotkaniu o III miejsce w regulaminowym czasie - zwycięzcę wyłonią rzuty karne. W razie remisu w meczu o I miejsce w regulaminowym czasie - rozegrana zostanie dogrywka 2 x 15 minut. Jeśli ona nie przyniesie rozstrzygnięcia o wygranej w Pucharze Wójta zadecydują rzuty karne.

Serdecznie zapraszamy!

Transparent Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021W dniu 25 lipca 2021 r. od godz. 15.00 do godz. 19.00 podczas Finału Pucharu Wójta w piłce nożnej w Rudnej Wielkiej będzie możliwość skorzystania ze spisu w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021.

Rachmistrzowie czekają. Zainteresowanych zapraszamy.