Piłka nożna

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy i sympatyków piłki nożnej na kolejną edycję turnieju piłkarskiego o Puchar Wójta Gminy Świlcza. W tym roku mecze będą się odbywać na stadionach Świlczy, Mrowli i Rudnej Wielkiej. Szczegółowy harmonogram przedstawiamy poniżej:

Eliminacje w dniu 18 lipca 2021 r.

W grupach eliminacyjnych drużyny będą rozgrywać swoje mecze systemem „każdy z każdym”. Czas trwania spotkań 2 x 30 min. Gospodarzami będą Klub Sportowy Świlcza oraz Ludowy Klub Sportowy „Mrowlanka” Mrowla.

W grupie „A”, w Świlczy spotkają się:

1. KS Świlcza,
  2. Ludowy Klub Sportowy „Dąb” Dąbrowa,
  3. Ludowy Klub Sportowy „Trzcianka” Trzciana.

Zaplanowane spotkania:

• godz. 14:00 - KS Świlcza – LKS „Dąb” Dąbrowa,
  • godz. 16:00 - LKS „Dąb” Dąbrowa - LKS „Trzcianka”,
  • godz. 18:00 - KS Świlcza - LKS „Trzcianka”.

W grupie „B”, w Mrowli zagrają:

1. Ludowy Klub Sportowy „Mrowlanka” Mrowla,
  2. Klub Sportowy „Rudnianka” Rudna Wielka,
  3. Ludowy Klub Sportowy „Bratek” Bratkowice.
  • godz. 14:00 - LKS „Mrowlanka” Mrowla - KS „Rudnianka” Rudna Wielka,
  • godz. 16:00 - KS „Rudnianka” Rudna Wielka – LKS „Bratek” Bratkowice,
  • godz. 18:00 - LKS „Mrowlanka” Mrowla - LKS „Bratek” Bratkowice.

Finały w dniu 25 lipca 2021 r.

Mecze o pierwsze i trzecie miejsce zostaną rozegrane 25 lipca 2021 r. na stadionie Klubu Sportowego „Rudnianka” Rudna Wielka.

• godz. 15:00 - Mecz o III miejsce
  • godz. 17:15 - Mecz o I miejsce

Mecze o III miejsce oraz o I miejsce będą rozgrywane w wymiarze czasowym 2 x 45 minut.
W przypadku braku rozstrzygnięcia w meczu o III miejsce w regulaminowym czasie - zwycięzcę wyłonią rzuty karne. W przypadku braku rozstrzygnięcia w meczu
o I miejsce w regulaminowym czasie - rozegrana zostanie dogrywka 2 x 15 minut. Jeśli ona nie przyniesie rozstrzygnięcia o wygranej w Pucharze Wójta zadecydują rzuty karne.

Przypominamy, że obrońcą tytułu jest drużyna „Mrowlanki” Mrowla, która dwa lata temu w finale pokonała „Trzciankę” Trzciana 1:0. Wszystkich kibiców i sympatyków piłki nożnej zapraszamy na gminne boiska piłkarskie. Emocji na pewno nie zabraknie.