Nazwisko i Imię

  Miejscowość

  Funkcja w Radzie Gminy

  Wanat Piotr

  Rudna Wielka

  Przewodniczący Rady

  Buda Barbara

  Bratkowice

  Wiceprzewodniczący Rady

  Kornak Seweryn

  Świlcza

  Wiceprzewodniczący Rady

  Biały Tomasz

  Świlcza

  Członek Rady

  Polak Kazimierz

  Trzciana

  Członek Rady

  Salach Tomasz

  Rudna Wielka

  Członek Rady

  Skuba-Więcław Natalia

  Bratkowice

  Członek Rady

  Stokłosa Jerzy

  Trzciana

  Członek Rady

  Szczepanik Wiesława

  Błędowa Zgł.

  Członek Rady

  Trala Damian

  Dąbrowa

  Członek Rady

  Żańczak Marcin

  Świlcza

  Członek Rady

     

  Bąk Dominik 

   Bratkowice

  Członek Rady do 27.06.2018 r.

  Skwirut Kamil

  Bzianka

  Członek Rady do 31.12.2016 r.

  Słowik Wojciech

  Bratkowice

  Członek Rady do 26.04.2017 r.

  Styka Sławomir   Mrowla   Członek Rady do 30.09.2015 r.
  Wojton Mariusz   Mrowla   Członek Rady od 18.01.2016 r.
  Wójcik Bogdan   Bratkowice   Członek Rady od 21.08.2017 r.

Drukuj   E-mail