Wystawa grafiki komputerowej pt. WIZJE ULOTNE w Regionalnym Domu Tradycji Ludowych w Trzcianie

wizje ulotne male

wystawa wizje ulotneRegionalny Dom Tradycji Ludowych w Trzcianie zaprasza na Wystawę grafiki komputerowej pt. WIZJE ULOTNE Karoliny Pociask. Wystawa  będzie dostępna do 30 listopada 2020 r. Zapraszamy.

Karolina Pociask ur. W 1997 r. w Rzeszowie. Po ukończeniu Liceum Plastycznego w Rzeszowie, rozpoczęła studia na Uniwersytecie Rzeszowskim, Instytut Sztuk Pięknych Kierunek Grafika. Od 2018 r. uczęszcza do pracowni Grafiki Warsztatowej Druku Cyfrowego. Zajmuje się grafiką warsztatową, malarstwem, grafiką cyfrową oraz projektowaniem graficznym. Współzałożycielka Fotograficznego Koła Naukowego LENS, obecnie pełni funkcję przewodniczącej. Organizuje wystawy i warsztaty promujące fotografie. Uczestniczyła w kilku wystawach zbiorowych na arenie krajowej m. in. Rezonans 2 - zorganizowanej na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach w 2019 r., uczestniczyła w wystawie grafiki studentów i absolwentów Pracowni Grafiki Warsztatowej Druku Wypukłego Wydziału Sztuki UR pt. Pracownia w Galerii #2 w Centrum Kulturalnym w Przemyślu (2019). Wzięła również udział w wystawie pt. № 14 w Galerii r_z (2018), gdzie zaprezentowano wybrane prace studentów z Pracowni nr 14 Druku Płaskiego i Litografii z lat 2012-2018. Ponadto jest uczestniczką interdyscyplinarnego projektu „Centrum Światów jest tutaj” zorganizowanym w przestrzeni miejskiej w Przemyślu pod hasłem: Wielokulturowość, wielojęzyczność, emancypacja, wyjazdy i powroty kiedyś i dziś (2019).

Warto też wspomnieć o osiągnieciu jakim jest dołączenie do nielicznego grona finalistów w konkursie na LOGO 65-lecia nawiązania stosunków dyplomatycznych pomiędzy Polską a Indonezją.


Drukuj   E-mail